Kategoria praca plastyczna
II miejsce Patrycja Ludwińska kl. I d
III miejsce Alina Nowakowska kl. I d
Kategoria wiersz
III miejsce Michał Janus kl. I b
Kategoria fotografia
III miejsce Maciej Piasek kl. I a
GRATULUJEMY WSZYSTKIM LAUREATOM SUKCESU ! ! !
opracowanie: mgr Agnieszka Wołczyńska
W marcu klasy I – III uczestniczyły w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Zestawy pytań zawierały od 2 do 4 doświadczeń, które zostały przeprowadzone na terenie szkoły i stanowiły etap przygotowawczy do konkursu. Wyniki testów świadczą o dużej wiedzy przyrodniczej naszych uczniów. Najlepsi zostaną uhonorowani nagrodami i pisemnymi wyróżnieniami, wręczonymi podczas apelu podsumowującego semestr II.
Wyniki - VIII edycja
Nagrodę otrzymują:
Maria Maziarz kl. I a – 93,06%
Szymon Kowalski kl. I a – 90, 28%
Olivier Kosecki kl. I d - 90,28%
Mateusz Przybysz kl. II b – 94,44%
Wyróżnienia – (powyżej 75% trafnych odpowiedzi) uzyskują:
Klasy I |
Klasy II |
Klasy III |
Zofia Sztorc I a Adam Kędzia I a Krzysztof Nyrek I a Michał Janus I b Dominika Karsznia I b Sylwia Smolis I b Wojciech Hofman I d Alicja Maciejewska I d Martyna Polarczyk kl. I d
|
Tomasz Bilka II b Katarzyna Ciszek II b Szymon Pyzik II b Aleksy Ryndak II b Maksymilian Żabski II b
|
Natalia Dańkowska III a Milena Mynarska III a Natalia Twardowska III b Natalia Goryga III b Bartek Godzik III b Julianna Tlak III c
|
Gratulujemy naszym uczniom sukcesów i czekamy na kolejną edycję konkursu!!!
opracowanie: mgr Agnieszka Wołczyńska
Na początku maja 2015 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje do Międzynarodowego Konkursu Ekologicznego „Rowerowy zawrót głowy”. Uczniowie kl. I-III startowali w czterech kategoriach: praca plastyczna, praca przestrzenna, wiersz, fotografia.
Do kolejnego etapu zakwalifikowali się:
Imię i nazwisko autora |
Tytuł pracy |
Opiekun |
Nataniel Chądzyński Kl. I d |
„Wycieczka rowerowa”
|
Agnieszka Wołczyńska |
Alicja Maciejewska Kl. I d |
„Wycieczka rowerowa”
|
Agnieszka Wołczyńska |
Alina Nowakowska Kl. I d |
„Wycieczka rowerowa”
|
Agnieszka Wołczyńska |
Patrycja Ludwińska Kl.I d |
„Wycieczka rowerowa”
|
Agnieszka Wołczyńska |
Pola Dobrakowska Kl.I c |
„Wycieczka rowerowa”
|
Beata Zykow, Joanna Figiel |
Iga Drobiszeska Kl. III a |
„Wycieczka rowerowa”
|
Iwona Adamska |
Małgorzata Sompel Kl. III b |
„Wycieczka rowerowa”
|
Wiesława Pająk |
Natalia Garyga Kl. III b |
„Wycieczka rowerowa”
|
Wiesława Pająk |
Marcelina Krzeszowiec Kl. I e |
„Rower przyszłości” |
Karolina Woźniak |
Wiktoria Gruszczyńska Kl. I b |
„Rower przyszłości” |
Agnieszka Matkowska |
Oliwia Okulowska Kl. I b |
„Rower przyszłości” |
Agnieszka Matkowska |
Szymon i Marcel Łyskawa Kl. I b |
„Rower przyszłości” |
Agnieszka Matkowska |
Weronika Ochrem Kl. I d |
„Rower przyszłości” |
Agnieszka Wołczyńska |
Wojciech Tomaszewski Kl.I d |
„Pochwała roweru” |
Agnieszka Wołczyńska |
Iga Kwiecień Kl. I b |
„Pochwała roweru” |
Agnieszka Matkowska |
Michał Janus Kl. I b |
„Pochwała roweru” |
Agnieszka Matkowska |
Zofia Roczyńska Kl. III a |
„Pochwała roweru” |
Wiesława Pająk |
Beata Łukasiewicz Kl. III a |
„Pochwała roweru” |
Wiesława Pająk |
Nikola Markiewicz Kl. III a |
„Pochwała roweru” |
Wiesława Pająk |
Maciej Piasek Kl. I a |
„Tam gdzie nie dojedziemy samochodem…” |
Anna Urysz |
Życzymy wszystkim uczniom sukcesów na miarę ich talentu!
opracowanie: mgr Agnieszka Wołczyńska
Wszystkie zdjęcia zgłoszone na konkurs